VERITY ComputerVERITY Computer

PC servis

Servis počítačov

Servis počítačov

Ponúkame Vám kompletný servis a údržbu Vášho počítača, bez toho aby ste museli opustiť priestory Vašej kancelárie alebo domova. Je Váš počítač nestabilný, hlučný alebo pomalý? Netrápte sa a zavolajte nám. Radi Vám pomôžeme vyriešiť akékoľvek problémy a odstrániť ďalšie možné, hoci aj skryté nedostatky.

Naše portfólio činností PC servisu zahŕňa širokú škálu činností ako sú:

Samozrejmosťou je aj poradenstvo v oblasti kúpy hardware a software, analýza potrieb pre určenie toho správneho riešenia pre Vás, prípadne Vašu spoločnosť. Nesnažíme sa pretlačiť drahý softvér, ktorý koniec-koncov ani nebudete potrebovať – dokážeme Vám poradiť tak, aby ste vedeli ušetriť nemalé finančné prostriedky. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výpočtovej techniky, neváhajte telefonicky alebo e-mailom kontaktovať našich pracovníkov.

V prípade záujmu o servis nás kontaktujte na telefónnom čísle: 035 6423 714, 0911 837489 alebo na emailovej adrese [javascript protected email address].

Autorizované servisné stredisko Prestigio PC

Prestigio

VERITY Computer, s. r. o. je autorizovaným servisným partnerom ASBIS sk. a  ponúka záručné a pozáručné opravy na výrobky značky Prestigio.

Reklamované zariadenie je možné doručiť osobne na adresu prevádzky spoločnosti v pracovných dňoch od 8:30 do 12:00 hod. a od 13:00 do 17:00 hod. Zariadenie musí byť zabalené, pokiaľ možno do originálneho obalu spolu s pribaleným záručným listom a kópiou dokladu o kúpe.

VERITY Computer, s. r. o. neručí za poškodenie zariadenia zabaleného inak, ako v originálnom balení. V prípade použitia iného ako originálneho balenia, musí byť toto balenie zo všetkých strán vystužené ochranným materiálom, ktorý má zabrániť poškodeniu a pohybovaniu sa reklamovaného zariadenia v takomto balení.

Pred zaslaním zariadenia do servisu Vám doporučujeme zálohovať si svoje dáta. Pokiaľ bude z dôvodu opravy nutná nová inštalácia operačného systému (napr. kvôli diagnostike, výmene základnej dosky či pevného disku), servis neručí za stratu dát po takomto zásahu. Pokiaľ si zákazník praje dáta zálohovať, musí toto vyslovene žiadať pri odovzdaní zariadenia do servisu. V závislosti od objemu dát je vykonanie zálohy účtované podľa štandardného cenníka spoločnosti.

Správa počítačových sietí

Správa počítačových sietí

Je pre Vás nutnosťou mať spoľahlivú počítačovú sieť a firemné dáta v bezpečí? Obráťte sa s dôverou na nás. Zaistíme Vám návrh, ralizáciu a údržbu s maximálnym využitím siete pomocou najnovších technológií. Zbavíme Vás všetkých starostí s výpočtovou technikou. Tieto služby sú dostupné jednorázovo i pravidelnou formou šitou priamo na mieru zákazníka.

Hlavné výhody služby správa počítačových sietí spočívajú v:

Radi Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku a návrh na správu Vašej počítačovej siete podľa Vašich požiadaviek a predstáv. v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0356423714, 0911837489 alebo na emailovej adrese verity@verity.sk.

Používaním stránok prevádzkovateľa VERITY Computer s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK