VERITY ComputerVERITY Computer

Registračné pokladne

POS systémy

POS systémy

Jedná sa o registračnú pokladnicu na báze počítačového riešenia. Pozostáva zo softvérovej aplikácie a fiškálnej tlačiarne. Systém disponuje otvorenosťou a veľmi bohatou funkcionalitou, je predurčený do obchodných prevádzok. Je schopný uspokojiť menej i veľmi náročných používateľov. Má bohatú konektivitu a umožňuje prepojenie so skladovým hospodárstvom.

Výhody odlišujúce POS od klasických registračných pokladníc:

Integrácia do pokladničných systémov

Registračná pokladnica "POS" môže pracovať samostatne, ale taktiež môže byť súčasťou pokladničného (skladového) systému. Pretože konektivita s touto pokladnicou nie je na fyzickej úrovni, ale prenosové médium môže byť lokálna alebo globálna počítačová sieť (intranet/internet), pokladnica môže byť súčasťou jednej rozľahlej homogénnej siete s neobmedzenou geografickou topológiou, čo poskytuje obrovský benefit spoločnostiam s pobočkovou pôsobnosťou.

Funkcionalita

Pokladnica má neobmedzený počet PLU, s možnosťou zaraďovania do neobmedzeného počtu tovarových alebo sortimentných skupín.

Fiskálne tlačiarne

Varos FT4000 SRP350

Fiškálna tlačiareň je riadená aplikačným programom (softvérovou pokladňou) a komunikuje pomocou sériovej linky. Tlačiareň je určená k vykonávaniu vopred definovanej sady príkazov, logicky usporiadaných podľa druhu vykonávaných operácií.

Aplikačný program nemá priamu kontrolu nad dátami uloženými vo fiškálnej pamäti, môže však vyvolávať dáta, ktoré súvisia s ukladaním údajov vo fiškálnej pamäti a načítavaním stavu fiškálnej pamäte. Fiškálna tlačiareň vykonáva operácie a zaisťuje ich vykonávanie v súlade so Zákonom č.289/2008 Z. z. a v súlade s §4 ods.1 písm. a) Zákona č. 504/2009 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa Zákon č. 289/2008 Z. z.

FT-4000/SRP350

Pokiaľ hľadáte rýchlu a spoľahlivú tlačiareň s ľahkým ovládaním pre termálnu tlač na papier šírky 80 mm je SRP-350 presne to čo hľadáte. Je vhodná nielen pre predajné systémy, ale tiež pre použitie v skladoch, výrobe, na poštách, v spojení s meracími a vyhodnocovacími zariadeniami a v celom rade ďalších odvetví. Ľahké vkladanie papiera veľmi zjednodušuje prácu obsluhy. Jednoduchšie vymeniteľné rozhranie umožňuje nasadenie v najrôznejších oblastiach použitia. Dostupné ovládače umožňujú ľahkú inštaláciu vo väčšine operačných systémov. Moderný design, malé rozmery a dostupnosť v béžovej aj čiernej farbe dovoľujú prispôsobenie pre všetky interiéry.

Základné vlastnosti:

 • rýchla tlač,150 mm/s (47,2 riadkov/s),
 • farebné prevedenie - béžová/čierná,
 • výber rozhrania - paralelné/sériové,
 • ľahké zavádzanie papiera,
 • tlač čiarového kódu,
 • možná montáž na stenu,
 • interný bzučiak - pre použitie v kuchyni, v reštauráciách,
 • ochranný kryt.

Použitie:

 • POS systémy,
 • kuchynské tlačiarne,
 • elektronické váhy,
 • meracie zariadenia.

Registračné pokladnice


Ponúkame Vám pokladnice pre všetky typy obchodných a reštauračných prevádzok od firmy Elcom. Firma Elcom je výrobcom a dodávateľom registračných pokladníc, doplnkových obchodných zariadení, obchodných aj reštauračných pokladničných systémov a komplexných riešení obchodných prevádzok.Daňový subjekt, ktorého predmetom podnikania je predaj tovaru v nezmenenom stave a poskytovanie služieb, používa na účely evidencie tržieb elektronickú registračnú pokladnicu a to vo všetkých svojich predajných miestach, v ktorých dochádza k úhrade v hotovosti (Vyhláška Ministerstva financií Slovenskej republiky c.55/1994 Z.z.).

Hlavné výhody firmy Elcom:

Hlavým zameraním firmy Elcom je výroba registračných pokladníc:
Euro-100, Euro-200, Euro-500 Handy, Euro-1000, Euro-2000 Alpha, Euro-2100

V našej ponuke nájdete všetko potrebné vybavenie akejkoľvek prevádzky - snímače čiarových kódov, peňažné zásuvky, informačné systémy, digitálne váhy a iné.

Euro-50 Mini

Euro-50TE Mini

Euro-50 Mini je  určená hlavne pre  menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo Vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Použitie:

Viac info: EURO-50 Mini Informácie

Euro-50 SMART

Euro-50 SMART

Euro-50 SMART Najekonomickejšie "online ready" riešenie pre oblasť služieb a poradenstva. Je vhodná pre všetky subjekty, ktorým vzniká povinnosť používať registračnú pokladnicu od apríla 2015. Kompaktnosť, spoľahlivosť a mobilita so 100 účtovnými položkami z nej robia favorita na trhu.

Použitie:

Viac info: EURO-50TE SMART Informácie

Euro-50 MEDI

Euro-50 MEDI

Euro-50 MEDI Pokladnica je prispôsobená špeciálne pre potreby lekárov, stomatológov a veterinárov. Má odolnú klávesnicu a 100 účtovných položiek. Jej výhodou je funkcia fiskálnej tlačiarne prepojenej s PC. Lekári tak môžu naďalej využívať svoj špecializovaný softvér.

Viac info: EURO-50TE MEDI Informácie

 

Používaním stránok prevádzkovateľa VERITY Computer s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK